ششمین همایش دانشجویی فلسفه در ایران

۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۷:۳۲ کد : ۸۴ اخبار همایش‌ها
تعداد بازدید:۱۸۶
گروه و انجمن علمی-دانشجویی فلسفه دانشگاه تربیت مدرس ششمین همایش دانشجویی فلسفه را در ۲۰ آذر ۱۳۹۸ برگزار می کنند. دانشجویان و علاقه مندان به فلسفه در رشته‎ها، گرایش‎ها و مقاطع مختلف می توانند مقالات خود را به منظور ارزیابی به ایمیل همایش ارسال کنند.
ششمین همایش دانشجویی فلسفه در ایران

گروه و انجمن علمی-دانشجویی فلسفه دانشگاه تربیت مدرس ششمین همایش دانشجویی فلسفه را در 20 آذر 1398 برگزار می کنند. دانشجویان و علاقه مندان به فلسفه در رشته‎ها، گرایش‎ها و مقاطع مختلف می¬توانند مقالات خود را به منظور ارزیابی به ایمیل همایش ارسال کنند. در همایش امسال علاوه بر دانشجویان فلسفه از دانشجویان سایر رشته‎هایی که به‎نحوی پژوهش آنها به فلسفه مربوط می‎شود استقبال می‎کنیم. همچنین بنا داریم به مناسبت چهارصدمین سال درگذشت میرداماد در بخشی ویژه به بزرگداشت او بپردازیم. 

 

ایمیل همایش: spc.tmu@gmail.com

مهلت ارسال مقالات (غیرقابل تمدید):  30 آبان 1398

زمان اعلام نتایج: 10 آذر 1398

ساختار مقاله:

1) حجم مقاله بین 1500 تا 2000 کلمه باشد (شامل منابع/ارجاعات/...).

2) در ابتدای مقاله عنوان، مشخصات مؤلف(ان) ذکر شود (مشخصات شامل نام، ایمیل، شماره تماس، مقطع یا آخرین مدرک تحصیلی و دانشگاه).

3) مقاله باید حاوی چکیده ای حداکثر 100 کلمه‎ای باشد.

4) همایش محدودیت موضوعی ندارد.

5) مؤلف(ان) باید مقاله خود را مطابق با شیوه¬نامه ارجاع مندرج در سایت (jphil.ir) یا کانال تلگرامی (@tmuphil) تنظیم کند (مقالاتی که مطابق با شیوه¬نامه مزبور نباشد عودت می¬شود).

6) فایل مقاله منحصرا در فرمت WORD و با قلم B Lotus  و در اندازه 14،ارسال شود.

7) مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته می‎شود.

ارائه مقاله برای اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان دکتری مجاز نیست.

جهت آشنایی با ساختار مقاله مطلوب می‎توانید مجموعه مقالات ادوار قبل را از صفحه همایش در سایت مجله فلسفه(www.jphil.ir) دریافت کنید؛ دقّت شود که چکیده 100 کلمه‎ای از الزامات مقالات در سالیان گذشته نبود. 


نظر شما :